Hakkımızda

Duru Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. olarak tam 20 senedir özellikle inşaat sektöründe yer alan firmaların için ve belediyelerin işleyişlerini kolaylaştırmak adına yazılımlar geliştirmekteyiz.

Duru Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.

Duru Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. olarak 2000 yılından beri Yapı Denetim yazılımları ve Web Teknolojileri üzerine çalışmalarda bulunmaktayız. Firmamız kendi bünyemizde  geliştirdiğimiz ve pazarladığımız lisanslı yazılımlar, firmamıza ait 1000' in üzerinden lisanslı kullanıcısı ve 2000´e yakın Web sitesi bulunan yazılımları ile bir çok teknolojik projeye imza atmıştır. Duru Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. olarak tam 20 senedir aynı prensipde, teknik alt yapı olarak gittikçe büyüyerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Gelişen teknolojiye %100 uyumu kendinise hedef edinmiş olan firmamız bu hedef doğruldusunda teknolojiye çok ciddi yatırımlar yapmıştır. Özellikle inşaat sektörünün ve buna bağlı olarak belediyelerin işleyişlerini kolaylaştıracak yazılımlar üzerine uzmanlaşmayı tercih etmiş olan firmamız; inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek çözüm ortaklarını en kısa sürede değişikliklere adapte etmeyi kendisine görev edinmiştir.

2000 yılından beri hizmet kalitemizi her geçen yıl biraz daha arttırmak ve müşteri memnuniyetini %100' e taşıyıp bu seviyede tutmak firmamızın en önem verdiği konular arasındadır.